Hakkımızda

Vizyonumuz

  • Başarıda sürekliliği yakalamak
  • Gelişen teknoloji ile müşteri kitlemizi sürekliliği arttırmak
  • Müşteri odaklı olarak memnuniyeti en üst seviyeye çıkartmak
  • Toptan satışta tercih edilir bir marka olmak

Misyonumuz

  • Yüksek ürün çeşitliliği ve en uygun fiyatları sunmak
  • Müşteri memnuniyeti odaklı kaliteli hizmetimiz ile çözüm ortağı olmak
  • Her şartta bölge ekonomisine ve sektör bağlantılı bütün sektörlere katkı sağlamak
  • Yenilikçi iş güvenliği fikirleri ile çalışma arkadaşlarımızın huzurlu ve güvenli bir iş ortamında çalışmasını sağlamak

Gürsoy Isı İzolasyon İnşaat Taşımacılık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi; aile firması olarak 1970 yılında Hüseyin GÜRSOY tarafından nakliyecilik alanında ticari hayatına başladı. 2004 yılında Tavşanlı Çarşı Mağazası ile mağazacılığa adım atan Gürsoy Yapı, 2010 yılında sektörel alanını genişleterek toptan satışa başladı. Sektörel alanda yaptığı yeni bir atılımla 2016 yılında Tavşanlı’da açtığı 8.000 m2 kapalı alandan ve 6.000 m2 açık alandan oluşan Showroom mağazası ile bölgenin en büyük yapı marketine dönüştü.

Yapı Market alanında Kütahya bölgesinin en önemli perakende satış merkezi olan firmamız 2019 yılında yeni bir atılımla Antalya merkezde de 900 m2 kapalı alanda mağaza, 6.500 m2 açık ve 2.100 m2 kapalı alan deposu ile Antalya ili ve çevresindeki il ve ilçelere hizmet vermeye başlamıştır.

30.000’in üzerinde ürün çeşitliliğiyle Gürsoy Yapı bölgesine kaliteli hizmet verirken müşteri memnuniyetini ön plana çıkaran çalışma azmi ve gayretleriyle Kütahya – Afyon – Uşak ve sonrasında Antalya – Burdur – Isparta bölgelerinde geniş bayii ağı ile toptan satış hizmeti vermektedir. Firmamız birçok sektörünün büyük markanın bayilikleri ve bölge distribütörlüklerini de bu bölgelerde faaliyetlerini devam ettirmektedir.

Yapı Malzemeleri sektöründeki konumunu güçlendiren firmamız lojistik ağı ve tecrübeli personeli ile perakende müşterilerine, inşaat firmalarına ve tali bayi ağı ile ürün çeşitliliğini kaliteli ürünleri ekonomik fiyatlarla temin etme politikasıyla çalışmalarına ve yatırımlarına hızlı bir şekilde devam etmektedir.